• 1

Yol Yardım Güvencemiz

News

Oto yol yardım deyip geçmeyin! Özellikle trafiğin yoğun olduğu metropol kentlerden birinde yaşıyorsanız ve günlük olarak araba kullanmak zorundaysanız, her türlü olasılığa karşı önceden hazırlıklı olmanızda fayda var. Seyir halindeyken yaşayabileceğiniz olumsuz durumlarda arayacağınız tek bir yardım numarası belirlediyseniz, yani bu gibi konularda acil yardım alacağınız telefon numarası belliyse kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Trafikte büyük ya da küçük, önemli ya da önemsiz fark etmeksizin, karşılaşılan zor durumlar, insanlarda genellikle panik havası yaratır. Panik yaşayan bir kişinin de sağlıklı karar verip yaşadığı soruna çözüm üretmesi biraz zaman alır. Eğer siz, oto yol yardımı almak için tek bir numara belirlemişseniz ve bu numarayı telefonunuzun hızlı aramalarına kaydetmişseniz, süreci çok daha kolay atlatabilirsiniz.

Yol yardımı hizmeti neleri kapsar?

Yol yardım hizmeti seyahatiniz sırasında aracınız ile yollarda karşılaşabileceğiniz tüm risklere karşı sizi güvence altına alır. Sözgelimi:

– Aracın servise gitmesini gerektirmeyen küçük arızalarda, örneğin bir akü probleminde, mobil servis ekipleri aracın arızalandığı yere ulaşarak en kısa zamanda problemi giderir.
– Aracınız mekanik bir arıza yüzünden hareket edemez hale gelirse, en kısa zamanda yanınıza gelen çekici ekibi, ücretsiz olarak aracınızı servise götürür.

– Lastiğiniz patlarsa, yolda tamir ekipleri anında bulunduğunuz noktaya gelerek lastiğinizi değiştirir.
– Aracınızın anahtarını kaybeder ya da aracınızın anahtarını araç içinde unutursanız, bir telefonunuzla aracınızın olduğu yere gelen yol yardımı ekibi, aracınızın kapılarını açar.
– Diyelim ki seyahat ederken aniden rahatsızlandınız ve kendinizi araç kullanacak kadar iyi hissetmiyorsunuz. Ambulans veya refakatçi doktor tarafından en uygun kabul edilen nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine nakliniz sağlanır ve bu hizmet için de herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Radyo Ritim ile 103.8 frekansında Acar Servis sizlere eşlik etmekte ve yol göstermektedir...         Reklam Ses Dosyasını indirmek için Tıklayınız

İyi bir hizmet her araç sahibinin hakkı olduğu gibi iyi bir bakım da her araçın hakkıdır.         Haritada Acar Servisi Bul