broadcast

Servis Hizmetlerimiz

 • Genel Hizmetler

  ACAR OTO' da gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

  .

  .

  Otomatik Şanzıman Onarımı

  DSG Onarımı

  Dsg şanzuman yapımı

  Araç Bakımı ve Teknik Kontroller

  Yedek Parça Desteği

  Yol Yardım ve Çekici Hizmeti

  Özel PORSCHE Yetkili Servisi

  Özel AUDI Yetkili Servis

  Özel WOLKSWAGEN Yetkili Servis

  Özel SEAT Yetkili Servis

  Özel SKODA Yetkili Servis

 • Araç Bakımı

  Aracınızın bakımı sadece periyodik servislerle kısıtlı olmamalı. ACAR OTO Müşterilerine bakım, garanti konularında her zaman yardım ederek aracınızın performansını arttırır. Aracınızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için ACAR OTO' yu ziyaret edin ve tüm Volkswagen araç bakım ürünlerini inceleyin. Aracınızın bakımını yapın; bunun karşılığını verecektir.

  Aracınızın bakımları Çevre ve Trafik kuralları nedeniyle 10bin KM. de bir yapılmaktadır.

 • Yedek Parça

  ACAR OTO, yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda teslim etmektedir.

 • 1

Radyo Ritim ile 103.8 frekansında Acar Servis sizlere eşlik etmekte ve yol göstermektedir...         Reklam Ses Dosyasını indirmek için Tıklayınız

 • 1

Yol Yardım

Acar Volkswagen Oto Servis sizin zor zamanlarınızda 7/24 hizmet aracı ile aracınızın bakım ve hasar durumunu tespit ederek yerinde müdahale ile yol yardım hizmetinde bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek yol yardım hizmetimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acar Servis Hakkında

ACAR OTO, otomotiv sektöründe tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla hizmet vermektedir, sektörde önemli bir alanda bulunarak siz değerli müşterilerimizin zor zamanlarında yanında olmaktadır.

    

İletişim Bilgilerimiz

Araç bakımı ve servis hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan sorular için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  info(@) acarservis.com
  0532 617 13 81
  0216 575 11 69
  Bostancı Oto Sanayi Sitesi L Blok         No: 4 / 6 İçerenköy - Ataşehir İstanbul