• 1

Servis ve Bakım Desteği

News 2

Türkiye’de 15 milyondan fazla otomobil bulunmaktadır. Otomobilleri minibüsler, otobüsler, kamyonetler ve kamyonlar izlemektedir. Ayrıca Türkiye otomotiv sektöründe öncü bir ülke konumuna geldiği için, yurt dışına da çok sayıda araç ihraç etmektedir. Otomotiv sektörü gelişmiş ve otomobil sayısı çok olan ülkelerde otomotiv sektörüne paralel iş kolları da gelişir. Bunlardan içerisindeki iki önemli başlık, araç servis ve araç bakımı hizmetleridir.

Bu sebeple Acar Servis bakım ve onarım-tamir hizmetine önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Teknisyeniniz parçalar, yağlar, sıvılar ve KDV de dahil olmak üzere serviste yapılacakları ve ücretlerini size önceden anlatacaktır; böylece ücreti önceden bildiğiniz için kötü sürprizlerle de karşılaşmazsınız. Servisin ardından ayrıca size gelecekte ortaya çıkabilecek servis ve bakım ihtiyaçları hakkında da bilgi vereceklerdir.

Radyo Ritim ile 103.8 frekansında Acar Servis sizlere eşlik etmekte ve yol göstermektedir...         Reklam Ses Dosyasını indirmek için Tıklayınız

İyi bir hizmet her araç sahibinin hakkı olduğu gibi iyi bir bakım da her araçın hakkıdır.         Haritada Acar Servisi Bul